radovan kaluža - z bezdomovce milionář

Napsal Mgr.Radovan Kaluža (») 10. 7. 2008 v kategorii já, banan a projekty, přečteno: 52818×

Stojím na stodolní, žebrák stojí na rohu stodolní a chce drobné, většina hloupých řemeslníků mu dá 5 korun, bo jsou opilí a myslí si že dělají kdoví co. Většina lidí mě má za velkého suverénního frajera co jezdí jen taxikama, všechny okolo rád zve na panáky a rád se baví. Na každém šprochu pravdy trochu, ale podívejme se na moji trnitou cestu životem

7 let

Začal jsem balit první holku, jmenovala se Alena Kantorová, bydlela v 18tém patře. Chtěl jsem ji nosit tašku ze školy, ale zůstali jsme jen kamarádi. Ale to se asi dalo čekat smile . Bydlím v Ostravě - Zábřehu.

Já v pěti.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-5let.jpg

10-14let

Tlusté brýle na mých očích a moje sexy máma, kterou hlasitě obdivovali patnáctiletí kluci. Nemohl jsem se vyhnout šikany z jejich strany, zvláště když jsem je pravidelně posílal do řiti, když si dělali sexuální choutky na moji mamku, nebo se smáli mým dioptriím a odstávajícím uším. Stále v Zábřehu.

12 let
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-12let.jpg

14 let

V osmé třídě mi jedna holka řekla, že když udělám nejvíce kliků ze všech kluků ze třídy bude se mnou chodit. A já udělal nejvíce. A ona ... Se mnou nechodila smile Začal jsem si říkat, že asi můj ksicht není ten nejlepší. Už bydlím ve frýdku.

15-17let

Já nechtěl, ale rodiče chtěli a přihlásili mě na gymnásium petra bezruče ve Frýdku. Nebylo podle mých představ, ale nyní nelituji. Chtěl jsem Taťánu, byla vedle ze třídy, měla velký zadek a velké prsa. Vypadala úžasně. Hm pořád tlusté brýle na očích a hubená postava. Začal jsem dělat gymnastiku a posilovat.

17let
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-17let.jpg

17 let

Panic je nanic smile . Vlastně začal jsem chodit na diskotéky ve Frýdku, do permonu a do restu. Holky o mě neměly zájem. Nosili jsme tři mikiny na sobě, abychom vypadaly mohutněji. V záři potkávám Martinu Herezovou. První moje pěkná holka, vlastně moje úplně první vážný vztah. Po třech týdnech v domnění že je panna na to skočíme. Shromáždil jsem kluky před barákem, vzal jsem kazeťák na baterky a všichni mi potřásli rukou. Potom jsme šli do lesa, já pouštěl Backstreet Boys - I´ll Never Break Your Heart a my se milovali. Tehdy se holky ještě neholili a všichni používali kondomy. Bylo to divné, ale já měl holku a hezkou.

18 let

Já musel na vojnu, tuny milostných dopisů od Martiny, žádné ICQ, žádné telefony. Avšak po dvou měsících mi dává kopačky. Jdu na diskotéku a jedna slečna o mě projevila zájem. To se mi předtím nestávalo. Přicházím na vánoce domů, a Martina se ozývá opijeme se a zbytek opušťáku jsme spolu. Poté mě zase opustí a jak přijdu z vojny zase se k sobě vracím. Ona bydlí někde v chatrči s otcem, co hodně pije a já pro změnu zase pracuji v makru, takže samá lepší partie smile.

 

19 let

S martinou žijeme jako bezdomovci, máme malou maringotku, není zde voda ani záchod, ale jsme rádi spolu, občas potyčky ale jinak se máme moc dobře, připravuji se na vysokou školu, hrozně mi fandí smile Bydlím v Ostravě.

 

19náct roků
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-19let.jpg

Zde jsem bydlel. Nejdříve v malém karavanu ....
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-karavan.jpg

A pak jsem si pořídil maringotku.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-maringotka.jpg

 

20let

Dostal jsem se na všechny vysoké školy co jsem se hlásil, v Opavě jsem byl dokonce první. Stále bydlíme v přívěsu, jsme bezdomovci, ale já dostávám šanci studovat. Ona bydlí s mamkou, která je docela jednoduchá, vzala si přítele, který je na šachtě. Jsou na mě hodní,jen často nechápou proč studuji výšku. Martina mezitím dělá v Intersparu a to byla tak chytré děvče...

 

Mé první auto :-)
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-auto-skoda.jpg

 

22let

Už rok a půl studuji na Ostravské Univerzitě, před VŠB, kde jsem se taky dostal jsem ji volil z důvodů, že zde bude nižší počet studentů a tudíž i individuálnější přístup. Už bydlíme na hotelevém domě, kde jsou udělány koleje pro studenty za 700/měsíc/osoba. Martina má stravenky, a stále převážně jíme čočku a brambory s vajíčkem, na nic jiného nám moc nezbývá. Dostávám šanci studovat v Anglii na University of Liverpool . Martina mě opouští tři dny předem, seznamuji se s recepční co je o tři roky starší, utěšuje mě a líbím se ji. Je skvělá, jsem v Anglii a ona mi často volá, po třech měsících náš platonický vztah ukončujeme, přece jenom je vdaná a nevidí úplně dobrý nápad se kvůli mě rozvést. Se nedivím smile

23let

Ušetřil jsem nějaké peníze, asi 70tisíc a škola mi ještě něco doplácí. Kupuji si škoda Favorit a zároveň mamka mě seznamuje se svou kolegyní (ona 22let, já 23). Je krásná, ale to relativně byla každá po půl roce v anglii, strávíme spolu celý rok, byla opravdu hodná, ani nevím proč jsem ji nechal smile Asi proto, že v té době jsem dostal nabídek od dvou firem na pozici programátora. A nějakou práci jsem i zkusil, měl jsem relativně dost peněz (příjem při škole cca 15tisíc/měsíc), což bylo oproti příjmu nula hodně smile Cítil jsem, že život se mi mění výrazně k lepšímu. Sundávám ty zkurvené brýle a mám čočky. Změnilo mi to život, slečny začly mít o mě víc zájem smile

Koupil jsem si Favorita.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-favorit.jpg

24 - 25 let

Prožívám několik vztahů, jedenkrát s krásnou polkou . Prožívám první vztahy na jednu noc, slečny o mě projevují znatelný zájem. Zkouším první švédské trojky (2dívky a já). Zakládám www.banan.cz, nejdříve jako živnostník a po roce SRO. Po mém boku stojí Michal Kaděra, který se pozdějí stává 50ti procentním společníkem firmy. Mám jasnou vizi, a to být nejlepší. Bydlím v pronajatém bytě. Ukončuji ostatní pracovní poměry. Kupuji si Seat Ibiza. Konečně mám v posteli slečny a je jich dostatek. ....

 

Už mám seata.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-auto-seat.jpg

23let se zuzankou
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-24let-2.jpg

24 let s terezkou s polski :-)
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-24let.jpg

 

25let (2004)

Otočím první milión, stále studuji, docela stress v tomto roce poznávám svoji živnostní lásku. Docela jsem si předtím užíval, jak peněž, tak toho že dívky o mě měly opravdu velký zájem, což bylo pro mě nové. Moje velká láska se jmenuje Lucka a do nikoho jsem nikdy nebyl více zamilovaný. Banan.cz se stává sro, předtím fyzická osoba. Mám vlastní byt v Ostravě Porubě, 2+1.

 

 

26let (2005)

Vztah s Luckou končí, je více domácí typ. Vadí ji můj bordel doma, mé zbytečné utrácení za auta, to že nejsem abstinent smile Jsou scény a pak zase šílené milování, zažil jsem nejhezčí rok života - byla moje životní láska. Rozcházím se s ní já, ale ještě půl roku po rozchodu ji miluji. Lucka je skvělá dívka, nyní má ideálního partnera, kterého jsem měl tu čest poznat. Byt se mění k nepoznání, celková rekonstrukce. Martina si trhá vlasy z hlavy, bo by oplatilo se na mě počkat smile

 

26 let s Lucinkou
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-26-2let.jpg
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-26let.jpg

Získávám titul MGR. Díky několikamilionovému obratu ročně se stáváme plátci DPH. Stárám se fotomodelem , účastním se několika kadeřnických soutěží. Nedokážu si přestavit, že by se dívky na mě nesmály

První lepší auto.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-puma.jpg

 

27 let (2006)

Mám vtah, který by se dal označit jako ideální, byla to dívka, která je hezká, chytrá, nejvíce jsme si rozuměli ze všech mých vztahů a je o 11let mladší. Katka byla úžasná, jen chyběla možná jiskra z mé strany, doufám že byla aspoň ten necelý rok se mnou šťastná .

Kupuju offroad, toho sporťáka si nechávám.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-terano.jpg

Na promocích.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-27-let-2.jpg

S mamkou po promocích.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-27-let-3.jpg

S katkou na plese.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-27let.jpg

Katka, pořád jí mám moc rád.
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/korinka.jpg

 

28let (2007)

Kdyby se na mě aspoň půlka baru slečen neusmálo, připadal bych si že to nejsem já. Vše se změnilo, uzrál jsem, jsem krásný, jsem relativně bohatý a můžu si vybírat. Balím slečny 16-21 let, kočky o kterých se mi nezdálo nikdy. Defakto, ony balí mě.

 

Narozky 28let
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/radovan-kaluza-28let.jpg

28 let
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/model-2008-radovan-2.jpg

Tento rok je zajímavý, poznávám postupně tři slečny, které mají zkušenost z focením, co je zajímavé že každá se se mnou vyspí ještě ten den po seznámení. Někdy přestávám těm slečnám věřit smile Nejvíce se mi asi líbilia Dominika 19let, úžasná .. Měli jsme jet po její maturitě do Egypta, tož nevyšlo.

Ani jsem nevěřil svým očím, když hodinu po seznámení na stodolní jsem se s ní miloval, nohy až na zem smile
/obrazky/blog.radovankaluza.cz/dominika.jpg

Cesta byla trnitá, ale vždy každý může nějakou takovou cestu absolvovat. A ti co sedí doma u seriálů požírají brambůrky, vstávají na sedm do práce, nikdy nedosáhnou mých kvalit. Všechno jde, jen to chce makat a makat, myslím že jsem živoucím důkazem. ....

Budoucnost ..

osobní život :
Kolem 32-35 let bych chtěl založit rodinu, dívka by měla být : 178-185cm (já 182), 53-60kg, maturita, 18-20let, společenská, zábavná, věrná, tolerantní, sportovec. Chci určitě hodně cestovat, mít pěkný nový barák, a tři auta : Lamborgini Diablo, Hummer a Dodge Magnum.

kariéra :
Jednu velkou věc v banan.cz chystáme. Brzy se dozvíte. Určitě, bych chtěl aby jsme byly nejlepší a největší webhostéři v ČR (zatím cca 10té místo ), a expandovat do světa. Rozšířit některé internetové projekty, které jsme založili, hlavně www.bloger.cz , www.owebu.cz , www.maxsite.cz.

Autogramy zašlu za omarkovanou obálku smile

Štítky: Radovan Kaluža
Facebook Twitter Linkuj.cz

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Inteligent z OV z IP 165.72.200.*** | 10.7.2008 08:48
Radovane, tak dekuji za ranni smich, cca 1.5 minuty jsem se Ti opravdu musel vod srdce smat, ale vis jak, chuj s tim/chuj s Tebou smile

Ja si myslim, nejen ja, ze ty jsi zivoucim dukazem, ze kokoti jeste bohuzel nevymreli a v OV je jich nejvetsi koncetrace smile

Maja z IP 89.24.5.*** | 2.8.2008 17:30
Tak jsem se již dlouho nezasmála, ale proč ne že?
Ostrava je celkem malá, ale takového .... jsem nepotkala.
Lyn z IP 195.39.5.*** | 4.8.2008 22:25
Náhodou Angel Scooter byl taky kvalitní... :)tohle je jeho nástupce :))
Lyn z IP 195.39.5.*** | 4.8.2008 22:25
Náhodou Angel Scooter byl taky kvalitní... :)tohle je jeho nástupce :))
Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 13:38
Ano, i já se připojuji k lidem, které jsi Radovane velmi pobavil.¨Jsi v jádru velmi nešťastný člověk.
Patříš přesně mezi ty sobce, chudáky a zamindrákovance, kteří celý život profitují na druhých, opvrhují mnohem duševně kvalitnějšími lidmi, než jsi Ty a Tobě podobní.
Je, až s podivem, co sobeckosti,maloměšťáctví a trapnosti se dokáže ukrývat v jednom jediném zamindrákovaném tvoru, který ještě svou hloupost takto prezentuje ns webu.
Milý chlapečku, můžu Tě ubezpečit, že Ti vážně nezávidím, a jak si jiště ve své bezduchosti myslíš, ani závidět nehodlám.
Nemáš totiž žádné kvality.Věř mi, nemáš.
Jsi jen malý ostravský maloměšťáček, který se posmívá lidské důstojnostl.Je milíto lidí, kteří Ti skočí na tzv. Ppřátelství.Jsou to stejní maloměšťáčtí snobi,jako je tvé poťapané ego.
Toť zatím vše k Tvé tragikomické postavičce. Bez úcty Monika smile smile
nome z IP 217.197.149.*** | 16.9.2008 17:42
Bravo lépe bych to nenapsal.
Jarmila z IP 80.188.34.*** | 3.10.2008 19:30
Moniko, nebuď tak zlá na Radovánka, vždyť je to politováníhodý duševní mrzáček, který si léčí mindráky předváděním svých "úspěchů" a představami o tom, že mu všichni závidí.
Radovánku, já s tebou soucítím a je mi tě upřímě líto. Chudinko.

.
Radovánku, kterej parchant tě tak zmrzačil?
Prosím tě, až si budeš zakládat tu rodinu, nepořizuj si děti. Takových chudáčků jako ty je na světě už dost.

jožan z IP 90.178.78.*** | 10.3.2009 09:15
Seš machr takhle rozjet kšeft.Když už si ten milionář nechtěl bys zainvestovat do mladého člověka kterej má celkem rozumnej podnikatelskej nápad??
Andy z IP 90.178.133.*** | 19.6.2009 16:25
svym zpusobem ma v necem pravdu, bohuzel je to hodne nestastne napsano a je to mysleno spise jako vysmech ostatnim.. je monoho uspesnejsich ale i take mene uspesnych az neuspesnych lidi.. kazdopadne nektere vety si R. mohl opravdu odpustit..
nepratele spol. s.r.o. z IP 93.91.240.*** | 18.2.2010 13:49
seš největší loser, kterého jsem kdy poznal.... Seš absolutní patolízalská nula, která nemá žádné ego! si člověk? nejsi, jsi HOVADO!
Jim z IP 88.102.120.*** | 9.8.2010 13:40
Víš, já jsem taky magistr. Mám více méně zajistěnou budoucnost a ty miliony co poíšeš ty, tak mám taky a to už zisky po zdanění ne v obratu. Ale víš jaký je mezi náma rozdíl? Já se tím nepotřebuju vychloubat ostatním. jsem pořád stejný člověk jako třeba v 10 letech.

Mám rád své přátele, svou přítelkyni se kterou žiju už 7 let. Na nic si nehraju a nic ze sebe nedělám. Mám prachy, ale kdyby jsi mě někde potkal, tak to na mě rozhodně nepoznáš.Důvod? Jsem jen člověk. Jako všichnni ostatní.

No a ještě možná jedna věc. Na rozdíl od tebe mi před pár dny bylo teprve 25 let. smile
waltr1 z IP 78.102.29.*** | 9.8.2010 15:50
smile,jsem spokojen takto se prezentuji mladi ambiciozni jistě časem zmoudři a vytřibi svuj styl fandim mu rad bych se taky tak nejak chlubil
nebylo mi dano...nebo bylo?
pikolo z IP 88.17.130.*** | 10.7.2008 11:37
Tak to je mazec příběh, už tu vidím plno socek, co zde bude nadávat na Radovana smile Taky mám kolem sebe plno zmrdů, co mi závidí že jsem poctivě si založil úspěšnou firmu. smile
Tomys z IP 78.102.112.*** | 24.7.2008 15:24
Nebudu nadávat na jeho úspěchu, přeji mu to, sám mám poměrně dobrou firmičku a jsem za to rád. Ale to, jak se tady popisuje - že pomiloval tolik a tolik dívej, atd. To je trochu ubohý, ne? Proč se tím chlubí? Jako že je takovej machr? To je dle mýho spíše ubohý. Zase taková hvězda není, jsou tisíce krásnějších chlapů ...
Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 13:41
smile smile No pikolíku, já mám firmy dvě,ale většího hňupa, než je Radovan, jsem zatím nepotkala-))))
Shuwix z IP 78.141.119.*** | 14.9.2008 02:42
Ono dnes ti ľudia závidia aj rakovinu.

Pekná hláška bola v jednom ruskom filme ako sa zmenili ľudia po páde režimu.

Takí dobrí ľudia to boli, ale takí kreténi sú z nich.

Radovan je idiot z IP 90.178.153.*** | 11.1.2009 00:25
Že je firmam banan.cz úspěšná ? Ani bych neřekl... Jo a radovane budeš mít velké problémy protože já a pár dalších lidí (desítky lidí) jsme tě napráskali UOOU což je urad pro ochranu osobnich udaju ktere ty KRADEŠ a pak posíláš na mailové adresy SPAM ! už se to vyšetřuje neboj smile
Fiwe z IP 78.80.22.*** | 30.10.2009 22:19
o jeho pribehu na facebooku a nabouravani skrz facebook a pusobit destruktivni operace v kompu se taky uz vysetrujesmile)) te holce,  ktere jsi to udelal, tak ti asi nedala, tak si ji naboural komp, ze? Nelu celkem znam a nechodi do postele s ledajakym nadenikem jako jsi tysmile) jak se rika: Nad kazdou svini se vari voda.....
tecka z IP 89.176.130.*** | 11.7.2008 11:14
Jeste nez tu vsichni napisete jaky je to kokot, tak vam reknu,ze kokoti jste vy (uz dopredu) Ma pravdu.
echt z IP 213.220.201.*** | 11.7.2008 14:59
Este ze nebydlim v Ostrave, protoze Radovan by ze me mel splin.... :)))
iq z IP 89.166.100.*** | 11.7.2008 15:04
Radovan má naprostou pravdu, je plno lidí co v životě nehne prstem pro zlepšení svého standartu, a potom, když vidí někoho jak má relativně luxus tak dokáži jen nadávat, často jej nazývají zlodějem ...

BTW: ta vysoká blondýnka to je luxus smile , tiše zavidím hihi smile

JIrka z IP 193.85.153.*** | 15.7.2008 14:29
standarta je tyč, takže tady v tom příspěvku by to mohlo mít i nějaký postraní smysl, nicméně si myslím, že autor myslel standard
jnz z IP 212.80.67.*** | 3.8.2008 10:50
Tyč? Proč jsem si celý život myslel, že prapor? ...
Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 13:52
smile smile smile
Luke z IP 78.108.145.*** | 3.9.2008 04:48
Autor je Radovan, kdo se trochu vyzna ve stylistice (a jeste jedne veci, ale to je tajne), pozna jeho pseudostyl na kilometr. Z tech tri pozitivnich komentaru nahore jsou minimalne dva on sam (a je jich tady daleko vice, holt kdyz vas nikdo jiny nepochvali...). smile
Opravdu me pobavil, sam jsem relativne uspesny zivnostnik a jsem hrdy, ze me nepolozil jeden velky neuspech, ale ani by me nenapadlo si z toho udelat otcenas.
Taky vas ostatni pobavilo, jak si v sedmadvaceti nejlip rozumel se sestnactkou? Bez urazky, neco to vypovida o jeho mentalni vyspelosti.
Michal z IP 79.127.176.*** | 11.7.2008 22:56
Nazor, ze vytunena Puma je prvni lepsi auto, vypovida znacne o osobnosti pisatele ;)
z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 13:43
pisatel není osobnost smile smile
blaf z IP 78.136.188.*** | 19.11.2009 17:27
smileDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Onanym z IP 193.109.182.*** | 12.7.2008 02:15
To je nějaký fake nebo je to vážně pravda? Docela rád bych si přečetl tvojí diplomku. To musí být literární skvost.
Carlos z IP 84.42.220.*** | 2.8.2008 23:44
Radovanovu diplomku mám na disku a docela se divím že něco takového lze obhájit ;-)
Mgr.Radovan Kaluža | 3.8.2008 14:31
to je zase nějaký hloupý kec, od někoho kdo možná ví, že na výšce jsou diploky smile

zde je část mé diplomky : www.banan.cz/cz/show/292#banan smile

komerčně úspěšný projekt

Carlos z IP 84.42.220.*** | 4.8.2008 10:14
Radku, diplomka má být mimo jiné odborná práce. Tvoje diplomka má k odborné práci hodně daleko. A to nemluvím o formální stránce, která je na úrovni středoškolské seminárky
S z IP 90.183.77.*** | 6.8.2008 11:56
Jestli tohle je diplomka, pak naše vysoké školství stojí za prd. A Radovánku, jednu radu - jestli se chceš skutečně počítat mezi lidi "na úrovni", tak se nauč gramatiku a slušně formulovat alespoň jednoduché myšlenky. Jinak totiž budeš jen zamindrákovanec s traumatem ze školy...
Z bláta do Kaluži z IP 90.183.77.*** | 6.8.2008 11:57
Jestli tohle je diplomka, pak naše vysoké školství stojí za prd. A Radovánku, jednu radu - jestli se chceš skutečně počítat mezi lidi "na úrovni", tak se nauč gramatiku a slušně formulovat alespoň jednoduché myšlenky. Jinak totiž budeš jen zamindrákovanec s traumatem ze školy...
z IP 88.103.32.*** | 19.8.2008 09:07
RADOVAN JE BLB smile smile
Janča z IP 85.70.156.*** | 2.2.2010 22:44
že by další studium typu Plzeň????????smile
Zajda z IP 89.235.0.*** | 12.7.2008 14:26
Ted uz jenom koupit Corvettu a MTB!

P.S. - profesional by mel mit, pokud vubec, na blogu captchu, ktera jde precist.

Mgr.Radovan Kaluža | 12.7.2008 18:55
captcha je externí produkt, který se může libovolně nastavit, pokud nastavíte, že obrázek je dobře čitelný, potom spam roboty nemají problém kod rozpoznat, tedy je nutné aby obrázek byl trošku hůře čitelný

pro příště zkuste si o tématu captcha něco přečíst, než zde napíšete stupidní názor smile

peCan z IP 212.80.74.*** | 13.7.2008 12:33
A vidíš, já mám na webu takovou ochranu že o ní nikdo neví a za 2 roky ani jeden spam.
Mgr.Radovan Kaluža | 14.7.2008 12:12
rád se použím, jakou máte na webu ochranu, popřípadě pokud bude lepší než captcha, tak určitě změníme
Uslama dib Hudin z IP 128.143.189.*** | 26.7.2008 01:56
Jednoduchy slovni dotaz, schovavany automaticky javascriptem. Uspesnost, aspon na mych webech, prakticky 100%.
Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 16:34
no nevím,jakou kdo kde má ochranu,ale bezpečně vím, že ochranu měli použít Radovanovy rodiče smile smile
Zed z IP 193.109.182.*** | 30.8.2008 23:33
Tak já si myslím že on Radek s nima nechce zakládat rodinu. Že s nima chce jenom píchat. A když bude mít prachy a bude o sebe dbát jako dosud, tak se vždycky najdou kůzlátka kterým to bude imponovat a do postele mu vlezou.
z IP 78.108.145.*** | 12.7.2008 16:17
a nauč se psát, úroveň článků které tvoříš je strašná..když už mluvíš o ženách, tak se píše ONY, ne ONI..demente smile
Mgr.Radovan Kaluža | 12.7.2008 18:56
díky za upozornění, s češtinou jsem měl vždy problém, u maturity za 4 z čejáku, oproti tomu nebyl problém vystudovat matematiku v anglii smile
noname z IP 88.170.130.*** | 13.7.2008 12:55
je vidět kódl že si pěkná socka, autorova pointa článku, byla že když někdo chce, tak může i z nuly jít hodně nahoru, kdežto socka jako ty, najde jednu gramatickou chybu a nevšímá si tak vůbec o čem článek byl
von Steel z IP 77.240.191.*** | 18.7.2008 10:14
Re: noname v 2008-07-13 12:55:05 (z IP:88.170.130.90)

Mně spíš příjde, že ten "úspěšný mladý muž", který se (prý) vyšvihl z nuly nahoru je úplně prázdný a pokud ho něco naplňuje, tak mindrák. Buď se jen vytahuje se jak kšandy nebo je skutečně naprosto citově prázdný děvkař.

Hugovan z IP 128.143.189.*** | 26.7.2008 01:55
Jeden nebo dva semestry staze nekde v Liverpoolu, to je to tvoje "vystodovani matematiky v Anglii"? Asi podobny vrchol tveho snazeni jako treba to tvoje super-cool-blikajici auticko, co?

Sranda je, ze jsi takovy dement, ze si ve svem navalu exhibicionismu ani neuvedomujes, jak moc ze sveho nitra na sebe prozrazujes. Ze zde popsane historie tveho zivota, tvych planu a hlavne z toho, jake veci nejvic vypichujes, je jasne, ze hlavnim motorem tveho snazeni je hluboky mindrak z detstvi, ze jsi chudy hnup, osklivy, o ktereho holky nestoji a ze kteryho maji ostatni maji prdel. A tak se urputne snazis navenek pusobit jako superinteligentni bohac a maneky, na kteryho frci holky. Hm, frci asi tak, ze i ta tvoje "zivotni laska" s tebou vydrzela rok, zadnou delsi znamost jsi evidentne nemel. Tomu tedy rikam "uspech u holek". Je typicke pro deprivanta tveho typu, ze si pak kvalitu nahrazuje kvantitou. A to nejen u tech holek.

Mgr.Radovan Kaluža | 26.7.2008 05:56
tos mi to teda nandal smile
K9 z IP 89.176.211.*** | 12.8.2008 22:00
Nandal nenandal, má naprostou pravdu. Tomu se řiká psychologie, ale to ti asi nic neřiká
Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 14:08
připojuji se, Radovan je prostě trouba a to mu propůlčili titul Mgr, jachacháááááá smile smile
Jenc z IP 89.185.238.*** | 16.9.2008 13:13
Mgr. jako Magor.
Jarmila z IP 80.188.34.*** | 3.10.2008 19:45
Ty ani nejsi schopný pochopit, že ti to vážně nandal.
Dargoran z IP 94.112.130.*** | 5.1.2010 21:25
počkat nestudoval v Plzni a nespletl si to s Ovou?
Terka z IP 85.193.60.*** | 27.5.2010 12:56
"Tos mi to teda nandal"??? To je tvá jediná obrana na to, co o tobě píší? Všechny ty hnoje na tebe kydaný jsou jedna velká pravda a ty to víš až moc dobře, jinak bys měl milion argumentů, který bys jim vmetl do tváře... Je mi tě líto...
z IP 212.111.17.*** | 12.7.2008 21:39
ano mám kamaráda na univerzitě v anglii..ano máš pravdu..vystudovat tam matematiku není problém ani pro větší hňupy, než jsi ty...promiň
z. z IP 85.132.166.*** | 12.7.2008 22:18
pisatele spis lituji - mel svuj falesny ideal vyspat se s kazdou nalestenou slepici, dokazal si ho splnit, ale ted tak nejak vidi, ze to ke spokojenosti porad dost dobre nestaci. a tak chce slyset od ostatnich nejake to dobrozdani, ze je opravdu dobry, a dela to vsechno dobre. no ale rekl bych, ze holt ne. ono podobnym tragedem je napr. radek hulan, nebo i onen milionar cervin a dalsi podobni.

slepa zivotni ulicka, a tenhle blogovy vylev dava tusit, ze i radovan si to uvedomuje.

z IP 88.101.29.*** | 13.7.2008 18:00
Chtěla bych vidět alespon polovinu lidí tady co si nevidí do huby a tvrdí o někom že je chuj atd...Ti co si žijou "relativně" v pohodě od narození nemůžou nikdy pochopit o čem ten článek je a to že se tu někdo chytá toho, že si to prostě se slečnama rád užije..je dost trapné....a myslím že spíš vy jste ti kdo nepochopil pointu příběhu.... smile
Hulánek z IP 193.179.220.*** | 14.7.2008 09:38
á další co s ním spala smile
z IP 88.101.29.*** | 17.7.2008 21:04
no jasně :D všechno se neměří přes postel ty demente vypatlaný smile
Vaan z IP 213.194.204.*** | 28.7.2008 10:20
A byl aspoň dobrej v posteli?
Luke z IP 78.108.145.*** | 3.9.2008 04:56
Vsechno mozna ne, Radovan se takto ale evidentne meri sam a dobrovolne. Pwnd.
Jarmila z IP 80.188.34.*** | 3.10.2008 19:56
A o čem podle tebe je? Prozraď mi tu pointu.
Terka z IP 85.193.60.*** | 27.5.2010 13:12
Třeba s ním nespala, ale chce smile smile
z IP 212.111.17.*** | 13.7.2008 21:08
no Hulán to je taky dobrý ztroskotanec podle mne, byste si radovane mohli podat ruce že
věštec z IP 212.16.30.*** | 13.7.2008 22:05
a co si udělal ty světoborného Kodl, že by nějaký nefunkční projekt na internetu či něco takového :-)

bych rád viděl tebe, jestli by si "sukal" krásné slečny, žil na vysoké noze a vlastnil aspon něco jako je banan.cz, kdybys začínal na ulici smile

z IP 85.161.64.*** | 14.7.2008 02:39
Bez nejmenší nadsázky velmi inspirující!

Na bezvýznamné pomlouvající losery není třeba brát ohled:-)

z IP 195.128.201.*** | 15.8.2008 09:39
Dovol abych opravila pojem pomlouvání.. Pomlouvání je, pokud o daném člověku mluvíš nepravdivě za jeho zády a ne pokud mu říkáš svou kritiku přímo na internetové diskusy.. Tomu se hochu pak říká DISKUSE, ale to je vedlejší... smile
Dany z IP 90.176.49.*** | 6.2.2009 18:03
Myslím že v dnešní době není vhodné se chlubit svými ůspěchy a majetkem  Většina lidí kterým podařilo zbohatnout se hodně změnila aniž by si to uvědomovala.Stali se z nich arogantní snobi.Jestli ti Radku můžu poradit tak se v tomhle drž zpátky.Taky jsem byl na dně.A možná si ani nedovedeš představit jak ti můžou někteří lidi třeba ze závisti ublížit.Mně se to stalo s mým nejlepším kamarádem alespon jsem si to do té doby myslel.A co takhle trochu zdrženlivosti a nedostupnosti s holkama?Budou si tě víc vážit.A třeba se ti podaří najít holku na celý život a založit si rodinu.Moc bych ti to přál DANY pS možná pak přijdeš i na jiné hodnoty.
Andy z IP 62.177.106.*** | 14.7.2008 09:00
Pokud někdo založí dobře jedoucí firmu - typu banan.cz, fandím a mám respekt, pokud zjistím, že v její čele stojí takový ubožák - fandím víc popelářům smile namyšlenéidioty mám fakt rád...by mě zajímala která slepice s ním bude:) pokud máš rád ty blbé slepice na jednu noc - určitě ti nějaká vypatlaná bude lízat palce u nohou smile
Dagmar z IP 89.172.120.*** | 14.7.2008 12:18
Andy určitě budeš nějaká ta obtloustlá madam, co po šesti s dalšími slepicemi jako ty sedí v baru u stolu samy, a kolem prochází úspěšní a krásní muži kolem třicítky jako je Radovan a oni si tě nevšimnou že smile
z IP 195.128.201.*** | 14.8.2008 16:17
Andy.. buď ráda.. smile Radovan by byl fakt terno.. Taky si tak smutná, že se v tom baru po tobě neotočí??? smile
Jarmilad11p9 z IP 80.188.34.*** | 3.10.2008 20:02
Já pláču smile
alois z IP 194.228.235.*** | 15.7.2008 07:40
Já myslim, že Radovan bude hodnej kluk, asi trochu pomalejší v myšlení, ale aspoň ví co chce. Je živým důkazem, že existují lidi, kteří považují svojí krásu a plný kapsy peněz za nejvyšší kvality obecně. Jinak sympaťák roku.
Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 16:23
ano a Dagmar patří mezi ty slepice, co sedí trapně denně v baru a čekaji na stejné tupce, jako je R smile smile smile smile adovan a tomu se vážení říká mezi těmito hybridy úspěšnost, no nazdar, kam tot ten svět spěje
někdo z IP 213.180.34.*** | 31.12.2009 02:47
je mi vás líto, pokud za "nejvyšší kvality obecně" považujete krásu a narvaný kapsy penězma ( mimochodem radovan bych řek tu krásu nemá ) ste ubožáci
radovane neni ti co závidět, si chudák a je mi tě lítosmilesmile
Erzik z IP 85.207.246.*** | 15.7.2008 21:30
Z upřimné lásky k Pánu Bohu zachovej také i ty navěky celibát a panictví či panenství svého těla pro věčné Kristovo království!
Renda z IP 84.19.71.*** | 16.7.2008 13:00
Celibat zachovavat nemusi, ale proboha, at se nemnozi...
Jarmila z IP 80.188.34.*** | 3.10.2008 20:06
Chraň nás pámbůh smile
fero z IP 93.89.144.*** | 15.7.2008 23:06
muzes mi pls rict kde a jak si narazil na takovouhle peknou holu(myslim tim posled ni obrazek)
Mgr.Radovan Kaluža | 15.7.2008 23:24
na stodolní, v poslední dobe naražím na samé takové krasotinky, jen je potřeba chodit do správných klubů, doporučuji Ta Magika, La Bazzar smile
z IP 84.56.60.*** | 16.7.2008 17:11
Mmezi jednookymi kral..Mel bys na sobe makat dal..Mas na to..Nejde jen o mnozstvi snahy
----
omlouvam se, jsem dement, radovane prosím smaz dalsi kopii tohoto prispevku, poslal jsem to si 30x a kdyby se to opakovalo, blokni mi i toto IP
Jarmila z IP 80.188.34.*** | 3.10.2008 20:13
Promiň Radovane, já nejsem z Ostravy. Co je to "stodolní"? To je bordel? Nebo ulička lásky? Je pro tebe ješte nějaké jiné důležité místo na světě?
von Steel z IP 77.240.191.*** | 17.7.2008 15:11
A teď by to ještě chtělo tu o Červené Karkulce. smile
Gabina z IP 88.102.174.*** | 17.7.2008 15:31
smile Blik, blik! Kdybych nasla podobnou stranku svemu uspesnemu a krasnemu manzelovi, tak se s nim hned rozvedu!
BoxingRoo z IP 122.109.33.*** | 25.7.2008 06:29
On ti to urcite dela, ale protoze je chytry,krasny a uspesny, tak o tom nekeca. A vyhrozovat rozvodem se nevyplaci, zvlast jestli ma predmanzelskou dohodu. Pak u toho budes ty - ta slepice. A blik, blik - kdo vi co mas ty napsane ve svem tajnem denicku??
Raroh z IP 122.109.33.*** | 25.7.2008 06:30
Di se bodnout
někdo z IP 62.240.180.*** | 19.7.2008 01:37
Smíšené pocity. Klanět se nepopiratelným obchodním schopnostem, nebo smát prakticky všemu dalšímu, nebo nadávat, že takovýto kokot je takhle za vodou? Jářku, chlapče, jsi hustej. Protože většina lidí, co znám, je očividně daleko vyzrálejších, skromnějších a... v jistém smyslu inteligentnějších, než ty - a nikdo z nich se nemá takhle dobře. Říkám, jsi hustej.

Jen... Počítej, že ženský se na tebe lepí výhradně pro prachy - i když, s tím, že se k nim beztak chováš jen jako k věcem, musí ti to být jasné,n jinak bys byl ještě větší kokot než vypadáš. (Lze-li to.)

Taurus z IP 82.99.175.*** | 21.7.2008 10:47
Pěkný příběh o tom, jak se z chuďase stal princ. Věřím že ještě tak před sto lety něco takového nebylo možné tak jednoduše. Buďme rádi.
Jinak to ovšem vypadá jako učebnicový příklad kompenzace. V dětství chudoba a pocit odstrkovanosti, v dospělosti pak zdá se jediné uspokojení přichází skrze peníze a ženy. Zkuste, než se vrhnete na zakládání rodiny, mrknout na psychologii. S vaší inteligencí by to neměl být problém dát při práci, samozřejmě myslím studium na vš, nic menšího nemá smysl. Do toho, uvidíte, že vám to změní život.
Jaryn z IP 195.113.1.*** | 21.7.2008 13:01
No jo, no. Co se dá dělat. Duševně jsi ale bezdomovcem pořád. smile
Jaryn z IP 195.113.1.*** | 21.7.2008 13:02
No jo, no. Co se dá dělat. Duševně jsi ale bezdomovcem pořád. smile
Mgr.Radovan Kaluža | 25.7.2008 13:31
a proč to posíláš 2x, možná používat hlavu při zakládání diskuzí smile
Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 16:27
smile smile smile aby Ti ty blbe došlo, jak jsi trapnej
Monika
nome z IP 217.197.149.*** | 16.9.2008 17:58
No jo, no. Co se dá dělat. Duševně jsi ale bezdomovcem pořád.
Jarmila z IP 80.188.34.*** | 3.10.2008 20:19
No jo, no. Co se dá dělat. Duševně jsi ale bezdomovcem pořád.
Onen z IP 85.71.112.*** | 21.7.2008 20:00
Neznám tě, takže tě nechci hodnotit. Tvé úspěchy ti ze srdce přeju. Jedno mě ale zajímá. Proč člověk,který je úspěšný, má všechno, co chce a žije si výborně, musí psát článek,kde si honí triko hlavně svými úspěchy u žen? Nejsi náhodou uvnitř pořád ten malej kluk s tlustýma brýlema, kterej to teď chce všem kolem sebe nandat? Já jsem třeba monogamní dlouhou dobu, nikdy jsem úspěchy u žen neměl a co? Podle tvého článku to vypadá, že jsem téměř poločlověk a žeru brambůrky a čumím na seriály. Tak já nevím.
Mgr.Radovan Kaluža | 21.7.2008 20:23
pointa článku byla :
ukázat ostatním,že pokud člověk chce, lze dostáhnout toho opravdu hodně smile

na druhou stranu, jsem chtěl trošku poprovokovat závistivce, co nejsou schopni nic udělat, kromě toho vyprodukovat tuny závisti smile

z IP 195.128.201.*** | 14.8.2008 16:29
Tak to tedy bohužel článek ztratil pointu smile Jelikož tomuhle se říká tahánní si trika... smile
Jarmila z IP 80.188.34.*** | 3.10.2008 20:25
Pořád jsem nepochopila, co bych ti měla závidět.
Mě je tě jen líto.
nikdo z IP 213.180.34.*** | 31.12.2009 03:03
nevim co ti může normální člověk s trochou rozumu závidět ??smile
1) to že si kretén    hmmmmmmmmmm asi Ne
2)že máš peníze    no tak možná ty puberťačky, který na to samozřejmě slyšej, ale to je tak asi všechno
3)krásu a charisma ( jak se tu furt chvástáš )    popravdě nijak moc zvláštní nejsi
atd...
jsi ubožák a ubožákem zůstanešsmilesmilesmile
Carlos z IP 85.207.124.*** | 22.7.2008 02:27
Super. Jen tak dál, ať se daří smile
nobody z IP 88.103.34.*** | 22.7.2008 10:32
Takhle jsem se po ránu už dlouho nepobavil, smile . Nejdříve jsem to považoval za nějakou recesi, ale dle odkazů to zřejmě bude z části pravda(to o lovení přiblblých slepic nevím...) a pisatel to asi myslí vážně! smile
Hmmm... závist se mnou fakt cloumááá smile
z IP 85.160.17.*** | 28.7.2008 23:33
no ze jo? ja sem si taky asi do 3/4 clanku myslel ze je to prdel. a bac ho... panacek to mysli vazne, no to miho vyndej smile smile smile
z IP 89.111.88.*** | 22.7.2008 14:51
na to s jakýma plechovkama jezdíš, si nemyslím, že bys byl milionář smile
Mgr.Radovan Kaluža | 22.7.2008 16:04
tak určitě by nebyl problém si koupit novou audi A6, s měsíční splátkou cca15tisic, jak to dělají rádi lidi ze střední třídy, aby se ukázali

já mám spíše rád jiná autíčka smile a taky nejezdím až tak moc, proto raději věnuji peníze do bydlení, zábavy (min 25-30měsíčně) a taky investice do firmy na nové projekty

tu je můj upravený plechový miláček
http://foto.radovankaluza.cz/photo.php?file=/auta/puma-2008-zelena/_res/res_p1206080037.jpg

Petra z IP 90.76.130.*** | 22.7.2008 16:28
Pěkné auto frajere, pamatuješ jednou si mě v něm vezl k tobě domů na film a pak už ses neozval smile
z IP 195.128.201.*** | 14.8.2008 16:34
Ty si prostě pleteš dojmy s pojmy smile ... normální člověk ze střední třídy si koupí tak maximálně Oktávku s perfektní výbavou, protože lidi ze střední třídy stojej nohama na zemi... smile
js z IP 195.47.40.*** | 5.9.2008 08:20
To znamena, ze nejsem ze stredni tridy?
silentdevil z IP 89.103.189.*** | 28.10.2009 10:03
Ne ty nejsi zesteedni tridy ty s z pod urovnove tridy tupa bezpaterna mazlava treska .
Akorat je ni lito tech holek co ti na to skoci pak se znich stanou akorat zapskle neverici jen diky takovym debilum jako si tysmile
silentdevil z IP 89.103.189.*** | 28.10.2009 10:26
To je maras cim vic ctu tim vic nevychazim z udivu pane magistresmile bud to bylo studium v plzni?? A nebo se plzen prstehovala i do ostravysmile
Skoda ze to neni ziva debata.
Dam vam priklad pane magistre znam lidi kteri si koupi ulici aby meli klid nechaji si prez ni udelat tunel z garaze aby nemuseli chodit venkem a normalni clovek o nich v zivote neuslysi jak je to mozne zety se tak samolibe projevujes???
To je vazne nejaka tzka psychologicka porucha no nic kazdy sam sobe lecitelem ze?? Co si naordinujeme dneska pane magistre?? Dalsi vrak co bude stat na hulvakach?? To snad ne? A nebo nejakou slecnu pokud mozno bez obcanky
to bude pro zivot ta prava tak stastnou cestu MaGoRe to je mega titul mel si zustat v tom mistku slysel sem ze tam maji nejaky velkosklad s gelem na vlasysmile
silentdevil z IP 89.103.189.*** | 28.10.2009 10:41
To jsou panske hodinky nebo damske??
Neni nahodou tvuj blizky pribuzny Petr Kotvald??smile
z IP 89.111.88.*** | 23.7.2008 07:33
a za hotové by jsis tu A6 nekoupil viď ty milionáři
človrda z IP 88.101.127.*** | 23.7.2008 13:39
A proč kupovat auto za hotove, když leasingy těch aut, se nepřeplácení. Vem si škoda leasing, nepřeplatíš nic, a jelikož je inflace, tímto způsobem dokonce i ušetříš.
z IP 89.111.88.*** | 24.7.2008 16:46
a na co se zadlužovat, když je člověk milionář smile
Tonda z IP 212.24.139.*** | 29.7.2008 09:45
No nechci se Radovana zastavat :D Ale koupit auto na leasing se prece vyplaci. Nehlede na to ze u novych aut je jiz odpis na 5 let. Tak proc platit auto za hotovem, kdyz ho stejne ucetne budes odpocitavat 5 let? To je lepsi si vzit leasing na 5 let a penize co do nej das rovnou odpocitas.
J.Cobra z IP 80.82.146.*** | 7.8.2008 10:27
Přesně tak. Proč by ho měl zbytečně kupovat za hotové. Si myslíš, že když má někdo peníze, že je musí hned utratit? Koupí ho na leasing a nejen že pravděpodobně ušetří (inflace), ale hlavně, ty peníze, které mu díky tomu, že ho nekoupil za hotové zůstanou, investuje a ještě několikrát protočí a vydělá třeba 5ti násobek. Kdežto kdyby to dal do auta, tak to mu nic nevydělá (pokud by nedělal taxikáře smile ). Jinak co se týče tvého příběhu Radovane, zcela s tebou souhlasím a cítím s tebou. Já sice neměl brýle a odstávající uši, ale místo toho nadváhu a akné, takže vím jak ses cítil. A tvůj postoj k životu? Přesně takového postoje se snažím dosáhnout. Člověk který bude celý život chodit pro výplatu k okýnku nikdy nezbohatne!!! Nejdůležitější je cíl a víra. Když má člověk cíl a víru, tak jde za tím a dosáhne toho!!! Skvělá knížka je Bohatý Táta a Chudý Táta (i další knížky Roberta T. Kiosakiho). Hodně štěstí a odhodlání všem, co se rozhodnou nepracovat celý život na sny někoho jiného!!!
z IP 195.128.201.*** | 14.8.2008 16:41
Líbí se mi, že to, že si řešíš komplexy alespon přiznáš.. jinak jak všichni vidéte vše zlé je pro něco dobré. zároveň si ale myslím , že komplexy z toho,že jsem nevyrůstal v bohaté rodině jsou naprosto zbytečné... Je to o skromnosti a o tom s čím se lidé dokáží sžít. Nemyslím si, že je špatné žít monogamně a chodit do práce.. je sice fajn mít cíle,ale mít cíl o***t co nejvíce slečen.. je fakt egoistický,byť běžný způsob řešení... smile
z IP 85.71.69.*** | 23.7.2008 15:32
Jakés takés kvality má pán možná v oblasti programátorství, to posuzovat nechci a ani nemohu, ale jinak v rámci chování a mezilidských vztahů bude představovat bič boží pro ty slušné, kteří se s ním potkají. Tento článek hovoří jasně. Co si myslet o tom, kdo musí vyvovolávat do světa své "úspěchy" a titul Mgr. předělá na neexistující MGR., jen aby všichni viděli, že je opravdu velký magor - nechtělo by to terapii? smile Sebevědomí takovýchto lidí je nepřirozené a nezdravé, spíše vyplývá z opaku. Inteligentní chlap, který je bohatý a má určité vzdělání, nechodí a neholedbá se, jak je geniální, za toho mluví činy a ne frajeřina, holt nezralost se nezapře smile Navíc s prominutím jen hlupák může chtít trvalý vztah založený na tom, že nějaká tupá kráska se nechá nabalit na zdánlivé bohatství. A sex po hodině známosti, škoda jakýchkoli komentářů. Ale vlastně k takovým takové "krasavice inteligentní" patří smile
Chlubit se tím, kdo měl kolik slečen, zamyslete se nad sebou. Je vidět, že někdo žil v maringotce, to se nezlobte, chudáci slečny, kdo ví, jestli vůbec tuší, že visí na internetu jako součást harému smile
Mimochodem člověk s tak údajně vysokými kvalitami a dalším by podle mého skromného názoru měl umět správně skloňovat a vůbec ovládat gramatiku mateřského jazyka. Tady nám to jaksi neladí, pravopisných chyb až oči přecházejí smile Z opravdové "inteligence" pisatele navíc usvědčuje nalinkovaná představa budoucnosti se slečnou předurčených měr a vah smile smile smile

Bůh vás chraň, tady ani ateista nic jiného opravdu napsat nemůže smile

z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 16:32
toto je nejhodnotnější příspěvek této diskuze smile
Radovan je prostě chudák.
Linda z IP 89.102.116.*** | 22.8.2008 17:51
Celou dobu jsem četla tuto diskuzi potichu, ale toto je vskutku nejhodnotnější příspěvek, ke kterému se musím přidat. Kéž by lidé jako Vy pochopili, že mnozí druzí nežijí a neměří pouze materiálními hodnotami (snad proto, že jim nebyly v dětství a dospívání takto odpírány-tudíž nepociťují výraznou potřebu si to nějak kompenzovat), a přestali s nanejvýš trapnou hrou na ředitele zeměkoule, protože to může oslovit pouze duševní ubožáky Vašeho kalibru. Zároveň Vám gratuluji k Vašemu perfektnímu životu (btw. MGR. ...hm, páni, to už je vážně něco!) a doufám, že Vás v životě nepotká žádný pád na prdel, protože z takové výšky (jako ve Vašem případě) by to byla hotová katastrofa. Ale to víte, karty se v životě obrací ve chvílích, kdy to nejméně čekáme. Nehledejte v tomto komentáři závist, protože tu opravdu žádná není - kdo má sám dost, necítí potřebu závidět. Čeho a kolik dost, to už si sám přeberte:)
Alkac z IP 78.102.210.*** | 23.7.2008 19:47
Z upřimné lásky k Pánu Bohu zachovej také i ty navěky přísnou asketickou chudobu pro věčné Kristovo království!
Suga-May z IP 93.91.49.*** | 24.7.2008 15:30
To má bejt vtip?
z IP 85.160.98.*** | 24.7.2008 17:02
mel by ses vratit na zakladku a poradne se doucit gramatiku.
KUK z IP 78.136.166.*** | 25.7.2008 11:02
Ten Radovan fakt existuje?Spíš je to smyšlená postavička,ne?Vždyť toto snad ani není možné napsat.To bude nějaký vtip.Jinak-k tomu tématu:Já měla kdysi taky tendenci chlubit se,jak jsem úspěšná,že už ve 22letech jsem vydělala na vlastní byt/rodiče chudí-nikdo mi nic nedal,aspoň nemusím projevovat nikomu vděčnost,je to tak lepší/.Člověk si váží toho,že se vypracoval od nuly,ale je lepší to nikde neprezentovat.Protože pak je jen zbytečná závist a kazí to vztahy s lidmi kolem.Od té doby,co na nenápadné dotazy,které směřují k tomu,kolik vlastně máme peněz,odpovídám,že máme všechno "ve zboží" v obchodě,tak si žiju spokojeně s fůrou přátel kolem.Partnera mám už 12 let a teď ve 33-ti letech mám roční miminko a jsem v pohodě-bezproblémový život
Rita z IP 90.183.64.*** | 25.7.2008 11:05
Myslete si co chcete, ale toto mohl napsat jen úplný ubožák!! Normální slušný člověk by se nikdy nechlubil tím, že žil jako bezdomovec a přitom měl svou báječnou maminku, která s ním byla na "všech" promocích!! A vůbec nechápu jak je možné, že ho někdo nechal na vysokých školách projít s takovou češtinou a že má titul Mgr!!! To určitě nebude pravda....to by se přece nemohlo stát!!! A ty "ženy", se kterými se vyspal a chvilku žil.....hrůůůůůza! ... ani takové auto nic neznamená, když je jeho majitel špatný člověk!
Annie z IP 89.102.101.*** | 25.7.2008 12:00
No promiň,ale na výšce projdeš i s horší češtinou, než má Radovan. Holky se mu líbí takové, jaké se mu líbí..a v posteli mozek překáží.. smile
Jinak mu držím palce, jsem zvědavá, jak za 4 roky založí rodinu s 2O-letou slečnou 80-90-80..ta bude mít jiné starosti,než chovat dítě.
Ale na druhou stranu má příběh určitou pointu, autor to vzal dost osobitě, bez servítek a z pohledu sebe jako ublíženého osmiletého chlapce.
.... a tak nakopal prdel všem inteligentním géniúm,akademickým chytrolínům a průměrným podnikatelům.

TO RADOVAN: nejsi mi sympatický, ale fandím ti. smile

Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 16:37
ty jsi další ukázka podprůměrného jelita smile smile
KUK z IP 78.136.166.*** | 25.7.2008 11:41
A ještě něco-podle těch fotek,co jsem viděla v jiném článku od "smyšleného Radovana",musím říct,že vzhledově teda nic moc.Nechápu teda,co na něm viděly ty chudery,co se na něj přilepily kvůli prachům /teda kromě té první-Martiny/.Jo,kdyby to byl týpek jako Alain Delon, Johnny Depp nebo A.Banderas a podobní,tak neřeknu ani popel.Vím,že krása je ryze subjektivní pojem,že ani já se třeba nemusím líbit každému,i když jsem nouzi o chlapy nikdy neměla.Ale pokud se někdo prezentuje jako kdovíjaký METRO-KRASAVEC a přitom v určitém pohledu na fotce připomíná spíš toho řiťomila Filipa Trojovského z BIG BROTHERA,tak to je síla !!
BoxingRoo z IP 122.109.33.*** | 29.7.2008 05:04
No Vy jste ale bozi krava damo. Na to aby chlap balil holky nemusi byt zadny hezoun. Ja jsem skaredej jak pulnoc a mel jsem v posteli pres 500 bab. To je na umeni balit Vy ochechule. A jen at si kluk uzije, vsak stejne letama pozna ze to neni na poctu, ale na kvalite. A ta kvalita, mila damo, je mizerna. Zhruba ubohych 10% scutecne za to stalo. Clovek pak ani nevi, proc si Vy zeny tak moc fandite? Radovan na to prijde taky a zacne sve penize pouzivat na lepsi veci nez jsou slecny na weekend. Treba umeni nebo charitu. Zdar Radovanovi a VSEM jemu podobnym! S pozdravem jeden zvrhlej 60ti letej devkar a millionar zijici v Australii. Az tak daleko jsem musel zmizet aby me ta Ceska chudoba nezavidela.
KUK z IP 78.136.155.*** | 30.7.2008 07:53
No tak v tom případě vy jste boží vůl.Já nehodnotila,jestli může ženské balit hezký nebo škaredý chlap.I ten může mít své kouzlo/ale ve většině případů je to kouzlo tučného konta/.Já komentovala,jakým způsobem hodnotí svou vizáž Radovan.Myslí si,jaký je krasomil a přitom žádná sláva.Příště si přečtěte pořádně,co kdo píše,když chcete reagovat.A s tím milionářem,co zdrhl před závistivci jste mě pobavil.Já vydělala už ve 22-letech na byt,začínala jsem z nuly.Takže pokud někomu spadne něco do klína např.od rodičů,nemám co obdivovat,vážím si jen lidí,co začínali od píky.Já se svým kontem nechlubím,nikdo se známých neví,kolik vlastně máme,můžou jen odhadovat.Proto mám kolem sebe lidi,co nás mají rádi-neberou nás jako vychloubačné zbohatlíky,kteří pak zdrhají někam do ciziny před "českými závistivci" jako vy.
z IP 122.109.33.*** | 7.8.2008 06:40
Wow. Tak Vy jste damo zacala hrabat momon uz od piky. Well proti gustu zadnej disputat. Akorat me to pripomelo ten frk o te herkyni co se holedbala ze v umeni zacinala od piky. A jeji kolega na to odpovedel velmi kratce a vystizne. To "urkite". Nechci byz zly ale to je ta jedina moznost "damo" jak jste si na ten byt v Praze vydelala. Tak se drz kopyta a shut-up!
KUK z IP 78.136.135.*** | 7.8.2008 11:28
A jak jsi na to přišel,ty Einstaine,že jsem si vydělala na byt v Praze?To asi sotva,když jsem z Brna.....a nezapomeň,že před 11 lety byly jiné ceny bytů než jsou teď.A byl to malinký byt,to až časem jsem vydělala /na burze,protože to tě asi hlavně zajímá-KDE/ na větší byt.Takže ty tvé hlody jsou uplně mimo mísu,příště trošku popřemýšlej,než napíšeš příspěvek do diskuze.
A jinak,co se týká Radovana /pokud existuje/,já mu fandím,co se týká toho,že začal od nuly,protože vím,jaké to je,z vlastní zkušenosti.Ale já prostě odsuzuju,jakým způsobem to dává na odiv,protože to já nedělám-chce to trochu pokory a slušnosti k okolí.Už jenom to,jakým způsobem jedná s holkama,je otřes
KUK z IP 78.136.141.*** | 8.8.2008 17:41
opravuju poslední větu: CHTĚLO BY TO TROCHU POKORY A OHLEDU K OKOLÍ,protože slušnej Radovan klidně může byt,třeba umí říkat i DĚKUJI a PROSÍM a může byt dokonce i gentleman,že podrží dámě..............................................DVEŘE
z IP 195.128.201.*** | 14.8.2008 16:52
To: BoxinRoo ty si taky pěknej ubožák.. smile Dostat ženskou do postele to je fakt těžká věc.. Takových slepiček je spiousta.. :) No a jestli se neumíš vyrovnat se svým, okolím a musíš jezdit aaaaaž do Australuie, tak je to jenom Tvůj boj.. smile Jestliže někdo prezentuje své bohatství tak jak prezenntuje, tak mu lidé buď závidí nebo jenom očekávají závit okolí a proto jim jejich vychloubání příjde hloupé-samotnému by Ti to mělo dojít a když ne.. tak si bohužel primitiv.. a nezapomeň se tady opět navézt do nějaké inteligentní ženy.. smile
z IP 195.128.201.*** | 14.8.2008 16:57
Jo a ještě jedna věc.. Kdo nejvíc křičí od toho to fičí co?? Taky by si rád byt v Praze co? Tady se totiž žije blaze.. smile přeberte si to jak chcete.. inteligenti pochopí.. :)
KUK z IP 78.136.148.*** | 14.8.2008 18:50
Děkuju ti,náčelníku,že ses mě zastal.... :) Já doufám,že snad trochu inteligentní žena jsem,i když mám "jen" průmyslovku a ne titul,jako pan Úžasňák.Ale zase se musím pochlubit-na VUT jsem s maturitou s vyznamenáním mohla bez zkoušek,jenže kdo by ztrácel čas pět let na vysoké škole.Vylezla bych ve 23-letech a měla bych prth.To jsem si radši už mezitím vydělala slušné penízky obchodováním.Takže mě to nemrzí,průmka se hodí,i když dělám úplně mimo obor,naučila jsem se pořádně česky a nemusím se stydět za písemný projev,tak jako pan Ing.Banán
Annie z IP 89.102.101.*** | 25.7.2008 12:11
Radovan mi není sympatický, ale fandím mu...
Na VŠ se dá studovat i s horší češtinou, zvláště v zahraničí.. smile
Slečny se mu líbí takové, jaké se mu líbí. Ovšem si nejsem jistá, že za 4 roky najde nějakou 20.letou slečnu 90-60-90, která s ním založí rodinu. V té době bude mít asi trochu jiné zájmy než kojit a chovat Radovanovo dítě (pokud bude jeho).
Radovane, nejsi sice moc inteligentní, ale pěkně jsi natrhl prdel těm akademickým inteligentům a géniúm,kteří mnohdy nejsou ani pro život "za zdmi" připraveni a při první výzvě padnou...
Příběh má pointu, ovšem autor zvolil pro sebe osobitý styl zhrzeného osmiletého kluka, kterého v sobě asi stále vidí. Nechci hodnotit, protože kdo bez viny,hoď kamenem...a kdo jinému jámu jámu, sám do ní sám...
Nejsi mi sympatický, ale fandím Ti Radovane!
Čanninka z IP 128.143.189.*** | 26.7.2008 02:11
Co je tohle, Aničko Kalužová, převařuješ svoji slovní polívčičku? Prosím, ještě jendu variaci na téma jak Radovánkovi (tedy sobě) ohromně fandíš a jak všem natrhnul prdel (jen doufám, že těch doslovně natržených nebylo až tolik).
mirka z IP 213.76.10.*** | 25.7.2008 13:35
Ten kluk je opravdu krásný, nikdy bych z fotek netipla 28. Škoda že nejsem modelka,ale jen obyčejná pokladní smile . Ale líbíš se mi Radovane, já jsem nikdy nic takového nedokázala a můj chlap vstává v 6 na šichtu a nevydělá ani 15 tisíc smile
KUK z IP 78.136.157.*** | 25.7.2008 16:29
prosim tebe,nedělaj ze sebe krávu,Vlasto.......ten tvůj haviř je 100x lepší než tento floutek,co by si s tebou jen užil a kopl tě do...
Otázka je ale,jestli si tyto anonymní pochvalné ódy nepíše autor sám,a na 99% tomu tak je...Ale vlastně-žádný Radovan neexistuje,je to celé povedený vtip pana Ftipného :)
anonym z IP 91.127.34.*** | 4.8.2008 12:44
Asi vtip od Radeka Hulana :)
anonym z IP 94.112.47.*** | 1.5.2010 12:47
Věřtě že Radovan existuje. Jen se z něj stal větší duševní chudák než na základní škole. smile
pekné z IP 78.99.182.*** | 25.7.2008 16:26
Ty kokos tak to by mohlo volať z bezdomovca na chudáka*

*nechcel som použiť hrubší víraz, ale to je des :(((

xxx z IP 62.129.61.*** | 11.10.2009 03:45
... z bezdomovce na bezmozkovce ...
radus z IP 88.81.88.*** | 25.7.2008 18:11
"Kdysi jsem býval namyšlený, ale teď už nemám chybu.. "

Tohle teda sedí.. a máme se ti jako i klanět ?

z IP 195.128.201.*** | 15.8.2008 09:46
óóóó´aláhu dej nám vláhu... smile
z IP 78.99.89.*** | 27.7.2008 01:20
hnusna samochvála, bože hnus.
Jana z IP 85.160.74.*** | 27.7.2008 10:26
Materialista.....! smile
No tak jestli tomu co jsi byl říkáš BEZDOMOVEC! Tak jak se teda říká těm, kteří žijí pod kartóny na ulici???
No musím říct, poklona takový příběh ještě nebyl zfilmován...udělej s tím něco ať máme o jednu českou komedii víc!!!
petulka z IP 90.146.118.*** | 21.5.2010 10:22
spis o jednu ciganskou komedii vic. . ale clovek se zasmeje uz jen tim jak si tady trochu poctesmile
Vera z IP 88.100.237.*** | 28.7.2008 00:25
Jeste nikdy jsem nepsala do priblblych diskuzi na netu ale tohle teda musim okomentovat....Ja taky nechapu proc ma radoby "uspesny" podnikatel potrebu prezentovat se takhle divnym zpusobem na netu, jako chapu ze pro Radovana zrejme jeho uspech bude dozivotni terno, ale vy ste tam v ty Ostrave jak 100 let za vopice, nekdo ma karu a prachy a mezi tema hornikama tam chudak jednooky zari mezi slepymi, a lidi jsou z toho na vetvi...po republice je spousta takovych lidi co maji uspech a na necem se napakovali. Je fajn inspirovat druhy k nejaky aktivite a podnikavosti (a ne jen vstavat na sestou do fabriky jak tu nekdo pise...) ale jako to baleni bab na Stodolni mi tam nejak nesedi....to si Radovane kazis image uspesnyho podnikatele a vysokoskolsky vzdelanyho cloveka, a degradujes se na nejakyho chudaka co si ted bude dozivotne lecit ego na mladejch holkach, prehoupnes tricitku a dvacitky se ti budou tak akorat smat a ne s tebou zakladat rodinu :-))
Navic teda tohle rozhodne neni dobra reklama, zverejnovat tu svy fotky a historii slecen, az ti na to nejaka baba na ktery ti bude zalezet kapne,mas utrum :-) no nic, kazdopadne hodne stesti a zdaru!
Mgr.Radovan Kaluža | 28.7.2008 01:48
díky za cenné rady smile
Mirek z IP 88.100.175.*** | 29.7.2008 00:15
-máš v tom jasno-a to je v dnešní době velké plus.
Jediné co se mi nezdá být zrovna košer je to tvoje hodnocení vlastního uspěchu-podle toho jak dlouho trvá dostat nějakou pěknou holku do postele..
Nebylo by špatné si uvědomit že pokud by stejně jako ty uvažoval i tvuj otec-tak ses stoprocentně nenarodil(viz to promoční foto)
ale jen tak dál-třeba až jednou-jako duchodce budeš hodnotit svuj život-zpětně-tak ti dojde že tvuj život neměl vlastně žádnej smysl...ale to už je zase jiná pohádka■
Dex z IP 80.188.41.*** | 29.7.2008 16:39
Ale jo, ne každému se povede něco takového. Doufej, že úspěch nebyla jen šťastná souhra okolností, a že se povede stejně takhle dále. Protože co se pohybuji ve vrcholovém managementu soukromého sektoru, tak vidím, že je to čím dál více o štěstí a náhodě. Jinak užívat si s holkama, pěkným bydlením, autama a posedávat v klubech. No jsi mladý, užívej života dokud to jde, jedu na stejné vlně. Lepší než dnešní mladí ubožáci co sedí na lavičkách po městě, kouří trávu, pijou rum a myslej si, jak nejsou cool s dvackou v kapse ;-)
z IP 89.103.109.*** | 29.7.2008 21:19
jak se stát s chudáka na namyšlenýho kretena......... smile
.. z IP 88.165.108.*** | 29.7.2008 21:22
ze by závist smile
z IP 62.209.237.*** | 1.8.2008 02:57
Bla bla bla bla bla....úspěch? Ošukal jsi každou, máš auto a prachy ale za pár let zjistíš, že tě nikdo nemá rád. I ten dle tebe blbec co chodí do práce od 7 do 3 může být šťastný, ty banáne. Jako ženě je mi z tebe blivno, slizoun a machýrek v jedné osobě, to je těžký kalibr. Nejsem zakomplexovaná nanyna, jak asi usoudí tvůj erotomanský mozeček ukrytý ve varlatech, ale než dělat modelku (jak mi nabízeli) radši si ukousnu vlastní nohu. Víc bezďáků jako ty a bude pořekadlo nikoli americký, ale český sen :D
Mgr.Radovan Kaluža | 1.8.2008 03:02
pravděpodobně si modelko Lumenn taky začínala na ulici jako já že smile
KUK z IP 78.136.150.*** | 1.8.2008 14:06
Hele,už nemel,Radovane.Užívej si radši Radovanových radovánek,dokud to jde,když po tobě /teda podle tebe/ všechny kikiny jedou.Až ti bude jen viset,to už si nic neužiješ.A dost už s tím bezdomovcem.Máš přece matku/viz.promoce/a nejspíš asi i otce,z neposkvrněného početí asi nebudeš.Takže to byla tvoje volba,žes bydlel v maringotce,místo abys bydlel u máti,než se dopracuješ k vlastnímu normálnímu bydlení,tak jak to dělají ostatní děti.I když někdy je rozdíl v tom,že někdo vylítne z hnízda ve 22letech jako já a někdo až ve čtyřiceti,ale to už je jiná kapitola-není to k tomuto thééma...
Lúmenn z IP 62.209.237.*** | 4.8.2008 08:39
Tys začínal na ulici??? Jakože jsi bydlel za podpory rodičů v maringotce? Ty brďo tomu říkáš ulice? Zkus dva dny mezi bezdomovci a pak něco říkej, machýrku nagelovaný :D
Rydvi z IP 90.177.79.*** | 1.8.2008 23:18
Neřekl bych zrovna idol. Ale, mám stejný cíl jako ty.Možná i trochu víc ambicióznější.Dokážu se též stotožnit s tím cosi prožíval jako malej.Až na ty brejle sem měl stejně hrozný dětství, stejně tak sem toužil po jedný holce Báře.Bylo mi tak 10.Chodil ji vyzvedavat ze školy když měla tancovaní nebo co to bylo a tak, ale neměla zájem o něco víc než o kamarádství. I když v 10 je něco víc tak maximalně pusa a držení za ruku. Stejně.Sem ze 7 člený rodiny (nejsme cikani) a nedostatek penez je muj denní chleba. Proto chci tvrde jit za svym a dokazat obdobnou vec ktera se uz tobe povedla.
Monika z IP 88.103.32.*** | 16.8.2008 16:45
to Tě šlechtí, ale proboha nebu´d takový kretén, jako je Radovan
fakt nevim z IP 88.100.49.*** | 2.8.2008 01:28
Lidi napiste mi prosim nekdo, zda je toto mineno vazne nebo jde jen o vtip (dostal jsem se sem z dfens-cz.com a neporozumnel jsem zda je to opravdu mineno vazne).
Clovek ktery toto napsal je bud pologramotny nafoukany kre.en ktery se navic chova jako pra.e k tem divkam, jejichz fotky tu, troufam si rici ze bez jejich souhlasu, uverejnuje a popisuje ze z nim, takovym kretenem, byly, nebo jde o jakousi zdarilou fabulaci...
Opravdu tento pologramotny bezohledny kre.en spoluvlastnici banan.cz existuje?
Diky predem...
-pet- z IP 194.228.51.*** | 8.6.2010 20:00
R.K. prej fakt existuje. omgsmile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a šest